Flexible Brick Slips

ELASTOLITH yra Olandų gamintojas, gaminantis unikalios rūšies mineralines klinkerio plyteles. Rankų darbo gaminimo metodas patentuotas 1962 metais. Gaminimo technologija naudojama iki šiol. ELASTOLITH klinkerio plytelės, kartu su klijų sistema turi unikalias savybes, kurių dėka galima tiksliai atkartoti klinkerio plytos vaizdą. Jos yra naudojamos beveik visur. Visi ELASTOLITH produktai 50 metų yra gaminami toje pačioje gamykloje, Haaksbergen vietovėje, Olandijoje, laikantis aukščiausių gamybos ir kokybės standartų.

ELASTOLITH mineralinė klinkerio plytelė yra gaminama tik iš natūralių komponentų, įskaitant kvarcinį smėlį, kuris sudaro daugiau kaip 93% jos sudėties, bei aukščiausios rūšies dervos. Pagrindinė masė yra maišoma su skysta spalva (geležies oksidas), kuri yra atspari UV spinduliams, o visos spalvų dėmės bei paviršių nelygumai yra rankų darbo, todėl garantuojama, kad plytelės nepasikartos, kiekviena plytelė yra unikalios išvaizdos.

 • Ekonomiškas sprendimas.

  ELASTOLITH sistemą sudaro tik du elementai: mineralinė klinkerio plytelė ir specialūs klijai. DAUGIAU NIEKO NEREIKIA, kad sukurtumėte unikalią interjero ar eksterjero sieną!

  Sistemai nereikia papildomų siūlių, kurioms reikėtų skirti nemažai laiko bei impregnavimo apsauginėmis priemonėmis. Sutaupote, nes nereikia naudoti brangių kampinių profilių, kadangi plytelę galima lengvai lenkti. ELASTOLITH, tai paprasčiausia klinkerio sistema pasaulyje. Galima tvirtinti ant izoliuotų sienų nenaudojant papildomų ir labai brangių medžiagų sienos stiprinimui, kurios yra būtinos klijuojant tradicinį klinkerį sveriantį keliasdešimt kilogramų 1 m² daugiau nei ELASTOLITH plytelės.

 • Pasidaryk PATS!

  Elastolith klinkerio plytelių klijavimui nereikia naudoti jokių specialių įrankių ir darbas gali būti atliekamas asmens, kuris bent truputį užsiima mėgėjišku meistravimu.
  . Plyteles labai paprasta klijuoti, galite sutaupyti laiką ir pinigus, kuriuos išleistumėte „specialistui”. Tai galite padaryti PATYS!


  Penki žingsniai, kurie skiria Jus nuo stilingos ir gražios pastato, namo sienos, pasižiūrėkite skyrių „Pasidaryk PATS!”.

 • Klijai yra siūlė.

   ELASTOLITH sistema susideda tik iš dviejų elementų: mineralinių klinkerio plytelių bei klijų, kurie taip pat yra ir siūlė. ELASTOLITH plytelių tvirtinimą, skirtingai nuo tradicinių sprendimų, pradedame nuo sienos viršaus. Tai leidžia išlaikyti visą fasadą švaroje bei išvengti laiko reikalaujančio paviršių valymo, kuris susitepa glaistymo metu. Siūlės yra daromos iš karto, perbraukiant plytelių tarpus teptuku. ELASTOLITH nereikia impregnuoti bei naudoti jokių kitų priemonių, kurios saugotų nuo atmosferos pokyčių.

 • HAND MADE IN HOLLAND-rankų darbas iš Olandijos

   ELASTOLITH klinkerio plytelės yra rankų darbo, gaminamos jau 50 metų toje pačioje gamykloje Olandijoje.

  Visos spalvų dėmės, deginimai, spalvų niuansai, taip pat plytelių paviršiaus struktūra yra žmogaus darbas. Tai reiškia, kad kiekviena plytelė yra skirtinga, kurios ir padeda sukurti natūralų sienos vaizdą atrodantį, kaip padarytą iš natūralių rankų darbo plytų. Dėka šių ir kitų ypatingų savybių, ELASTOLITH įgijo pasitikėjimą tarp architektūros paveldo saugojimo institucijų.

 • Kur? Visur!

   Mažas storis bei minimalus sistemos svoris išsprendžia daugumą klinkerio tvirtinimo sprendimų. ELASTOLITH plytelės skirtos naudoti pastatų viduje ir išorėje.

   

  Nepaprastos ELASTOLITH sistemos savybės leidžia plyteles betarpiškai tvirtinti ant izoliuotų paviršių atliktų iš putų polistirolo arba mineralinės vatos, todėl nereikia naudoti brangių atraminių konstrukcijų pagamintų iš nerūdijančio plieno, kablių, ventiliuojamų sistemų arba net papildomų pamatų, reikalingų prie tradicinių sprendimų.

   

  ELASTOLITH, tai lengviausia pasaulyje fasado klinkerio sistema. Šioje kategorijoje ELASTOLITH neturi sau lygių. Skyriuje „Panaudojimas. Kur? Visur!” patikrinkite, kur galima tvirtinti Elastolith.  

 • Nepaprasta plytelių spalvų gama.

   Plius 6 klijų/siūlės spalvos.

   

  Per beveik 50 gamybos metų, ELASTOLITH bazėje atsirado daugiau kaip 8000 įvairių plytelių spalvų receptūrų. Dėl akivaizdžių priežasčių standartinėje spalvų paletėje yra keliasdešimt pozicijų, kurias „galima gauti iš karto”. Dėka 1962 metais patentuotos technologijos, ELASTOLITH laboratorijos sugeba pagaminti kiekvieną spalvą ir tekstūrą, nepaisant, ar tai yra naujoviškas produktas, ar plyta iš istorinio pastato.

   

  Sistema papildomai leidžia maišyti vienos spalvos plyteles su šešių spalvų klijais, kurie kartu yra ir siūle. Dėka šių galimybių, galima padaryti išskirtinės išvaizdos fasadą, kas priklauso nuo investoriaus arba architekto vaizduotės. Patikrinkit patys skyriuje „Spalvos”.  

Pasidaryk pats

 • Montavimas 5 žingsnių

   1. Klijavimas

   

  Šukų, aplikatoriaus (4 mm) pagalba užtepkite ant klijuojamo paviršiaus, ne daugiau kaip 1 m2, Specialių ELASTOLITH Klijų. Neužtepkite per daug didelio ploto, nes klijai pradeda greitai stingti.  

   2. Prispaudimas

   

  Ant sienos užteptų klijų prispauskite ELASTOLITH plyteles, palikdami 12 - 14 mm tarpelius. Klijai turi būti švieži ir drėgni! Dėmesio - Klijų stingimo laikas priklauso nuo oro temperatūros ir santykinio oro drėgnumo! Klijuojant plyteles , oro temperatūra turi būti ne mažesnė negu +5 C.

   3. Kirpimas

   

  Elastinę ELASTOLITH klinkerio plytelę galima lengvai kirpti žirklėmis arba pjauti peiliuku. Atliekamas dalis galima toliau naudoti tvirtinimo darbuose.   

   4. Kampai

   

  Lanksčią ELASTOLITH plytelę galima lenkti norimu kampu. Žemesnėse temperatūrose plytelė šildoma šiltu oru-fenu, taip išvengsite mikro-įtrūkimų.  

   5. Siūlės

   

  Prispaudus plyteles, nesustingusius klijus reikia išlyginti 12 mm pločio plokščiu teptuku. Reikia atkreipti dėmesį, kad siūlės būtų sandarios, taip išvengsite vandens patekimo tarp plytelės ir klijų. Visų plytelių kraštai turi būti užtepti klijais!

 • Viskas, ko jums reikia

   Ko reikia.

  Įrankiai.

   

  Žirklės, pieštukas, virvė, liniuotė, gulsčiukas, teptukas 12 mm. ....

  Paspauskite ant paveikslėlio, pamatysite visus įrankius, kurių jums reikia.

 • Žiūrėti kaip padaryti video

PU basen wojskowy 22 PU dom Grochowska Krakow 18 PU Krakowskie Trarasy 19 IMG 21 PU basen wojskowy 11 putka 16 MG 2494 IMG 55 University in Warsaw 84 MG 2519 PU osiedle Gliwice 39

Nepaprasta fasado danga

 ELASTOLITH sistema jau daugiau kaip 50 metų yra naudojama atliekant aukščiausios kokybės fasado apdailos darbus - tiek naujos statybos atvejais, tiek renovuojant pastatus.

 

Didelis kiekis komercinių ir nuosavų pastatų įgavo nepakartojamą ir stilinga išvaizdą. ELASTOLITH tęsia tą tradiciją bei rūpinasi fasadų elegantiška ir natūralia išvaizda, o kartu sumažina jos kaštus.

99619 sevilla stairs 5 99607 altrot armchair3 99222 3 99425 kitchen2 a99621 herbst bunt living room3 99917 rot nuance restauracja 7 99615 sleeping room2 99601 office2 4 ab99617 rot nuance sfeerbeeld 5

Vidaus interjero grožis.

 Pasirūpinkite nepaprasta jūsų namų arba biuro atmosfera. Galite pasirinkti švelnų baltumą, ryškų raudonumą, industrinį pilkumą arba kitą iš daugybės spalvų.

 

ELASTOLITH mineralinės klinkerio plytelės panaudojimas, tai Jūsų vidaus interjero nepaprasto klimato ir originalumo garantija. Todėl ELASTOLITH produktai yra vertinami ir dažnai pasirenkami vidaus interjero dekoratorių.

Tenement house at the Old City 8 bud2. 2015.11 elastolith detal 2 Fence 1 IMG 5360 University in Warsaw 21 University in Warsaw 14 elastolith detal 4

Dekoratyvinis elementas.

 Apvalus stulpas? Pusapvalės sienos? Sudėtingi karnizai? Tai idealios vietos skirtos ELASTOLITH klinkerio plytelėms. Ten kur sudėtinga techniškai panaudoti tradicinį klinkerį, kuris labai pabrangina kaštus ir reikalauja daug laiko jų montavimui, ELASTOLITH sistema labai palengvins galutinius rezultatus. Unikalios ELASTOLITH mineralinių klinkerio plytelių savybės leidžia išspręsti kiekvieną architektūros problemą.  

Sužinoti daugiau